Grotek Heavy Bud PRO 500ml

Neohodnoceno
 
 

Heavy Bud je organický produkt, který zabezpečuje větší hustotu vašeho květenství a tedy i vyšší váhu finálního produktu. Obsahuje přírodní amino-kyseliny, vitamíny a karbohydráty. Zároveň obsahuje Fosfor a Draslík derivovaný jak z organických tak i anorganických zdrojů.

Dostupnost Na objednávku
Běžná cena 499 Kč
Ušetříte 50 Kč (–10 %)
449 Kč    
Kód produktu 8958
Značka Grotek
Kategorie Grotek
 

Heavy Bud je organický produkt, který zabezpečuje větší hustotu vašeho květenství a tedy i vyšší váhu finálního produktu. Obsahuje přírodní amino-kyseliny, vitamíny a karbohydráty. Zároveň obsahuje Fosfor a Draslík derivovaný jak z organických tak i anorganických zdrojů. Složení živin v této směsi pozměňuje hormonální rovnováhu v rostlinách ponecháním více živin pro syntézu reprodukčních orgánů. Tento jev aktivuje ty enzymy, které jsou zodpovědné za přenos energie a budování tzv. ATP (Adenosine-Tri-Phosphate), který ukládá energii potřebnou pro zpracování CO2 a pro syntézu cukrů, lipidů a proteinů.

V průběhu fáze mohutného květu zásobuje Heavy Bud rosliny dodatečnou energií tím, že jim poskytuje všechny potřebné karbohydráty, amino-kyseliny, vitamíny, fosfor (potřebný pro fotosyntézu a formování proteinů). Heavy Bud zároveň stimuluje k vyšší tvorbě silic, pryskyřic a dalších látek ovlivňujících výslednou podobu vypěstovaného produktu.

Přidávejte Heavy Bud v průběhu 3, 4 a 5 týdne květu

Dávkování: 5ml na 1L vody s upraveným PH

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: