Novinky

Nové produkty Advanced Hydroponics!

Vážení kolegové, Advanced Hydroponics po letech rozšiřuje portfolio produktů a přidává 3 zásadní novinky.

Advanced Hydroponics PK je vysoce kvalitní hnojivo s vyváženým poměrem fosforu a draslíku, které je skvělým doplňkem ve fázi nasazování květů, ve fázi kvetení i při vývoji plodů.

Advanced Hydroponics Amino je optimální biostimulant poskytující rostlinám energii a vitalitu. Díky enzymatické (přírodní) hydrolýze a mikrofiltraci může rostlina okamžitě využívat aktivní organické aminokyseliny. Růst i květ v jakýchkoliv podmínkách se zlepší a rostliny získají přirozeným způsobem vyšší odolnost (efektivnější fotosyntézu, lepší vstřebávání CO2, méně citlivosti na stres, plnější květy a nasazování plodů a lepší kořenovou aktivitu).

Advanced Hydroponics Silica obsahuje vysoce kvalitní hydrolyzovaný roztok oxidu křemičitého SiO2, který je nepostradatelnou stavební látkou a dobře se vstřebává. Posiluje buněčné stěny a pletivo rostlin. Díky tomu získají rostliny více přirozené obrany proti plísním i infekcím

b16e2b652501feea490

CANNA Starter kit

Canna nově přichází na trh se svými zvýhodněnými Starter Kity pro zeminu i v Bio verzi. Canna Terra Starter Pack je kompletní sestava hnojiv pro celý pěstební cyklus. Užívání CANNA špičkových vyživovacích produktů pro rostliny je jednoduché, čisté a nepoškozuje životní prostředí. CANNA patří k nejkvalitnějším hnojivům v naší nabídce, s touto holandskou značkou pěstitelé šlechtí opravdové lahůdky již mnoho let.

  canna starter kitbiocanna starter kit

Lumatek Digital Controller

Nyní v nabídce Lumatek Digital Controller a předřadníky Lumatek Controllable. Ovládací panel Lumatek je digitální regulátor osvětlení, který nabízí absolutní kontrolu nad Lumatek předřadníky a vaším osvětlením. Pomocí vysoce inovované technologie tento regulátor inteligentně monitoruje teplotu v místnosti, časování světla, automatizaci, bezpečnostní kontrolu a stmívání. Jednoduše jej připojte k Lumatek Controllable předřadníkům a nastavte prostředí v pěstebním prostoru.

Secret Jardin Daisy set

Secret Jardin přichází s kompletními sety osvětlení HPS od 250W - 600W. Kruhové stínidla deštníkového tvaru Secret Jardin Daisy jsou vhodné pro všechny typy osvětlení MH, HPS, CMH, LED do výkonu 600W. Včetně tepelné ochrany proti přehřátí. Vše zabaleno v jedné krabici!

BioBizz Bio-pH

Novým členem rodiny Biobizz je BioBizz Bio-pH pro korekci hladiny pH v zálivce. Korekce pH organickou cestou zlepšuje množství živin, které jsou rostliny schopny vstřebat. Použitím pH produktů Biobizz nezabíjíte užitečné půdní organizmy a můžete je používat v období růstu i květu. BioBizz pro každého ekologa

                                             BioBizz Bio-pH-BioBizz Bio-pH+

Gorilla Grow Tent

Zařadili jsme do nabídky za akční ceny pěstební stany Gorrila Grow Tent. Stany Gorilla Grow Tent jsou nejvyšší, nejhrubší a nejsilnější stany, které kdy byly vyrobeny. Gorrila vymyslela stany, u kterých můžete zvýšit střechu stanu podle potřeby až o 30cm, takže Vaše rostliny mohou vyrůst ještě větší. Vyrobeno pro profesinály, kteří se spokojí jen s nejvyšší možnou kvalitou.

Canna Terra sleva

S blížící se outdoor sezónou jsme pro Vás slevnili hnojiva Canna Terra Vega a Canna Terra Flores v 5l kanistrech. Tyto velmi oblíbená hnojiva patří k tomu nejlepšímu co nabízíme a teď za ještě lepší cenu!

CANNA Terra Vega je kompletní profesionální živné hnojivo pro rychlerostoucí rostliny během růstové fáze, speciálně vyvinuté k pěstování v květináčích a zemině. Terra Vega zajišťuje silné květiny s dlouhými životně důležitými výhonky, má jednoduché použití, přímo se rozpouští ve vodě a je extrémně vhodná pro pěstování s automatickým zavlažováním. Pro indoor i outdoor.

CANNA Terra Flores je kompletní profesionální živné hnojivo pro rychlerostoucí rostliny během květové fáze, speciálně vyvinutý k pěstování v květináčích a zemině. Terra Flores podporuje produkci úrody a poskytuje každé květině její charakteristickou chuť. Terra Flores se snadno používá, přímo rozpouští a je extrémně vhodný pro pěstování s automatickými zavlažovacími. Pro vnitřní i venkovní pěstování.

4345

GIB Pure Bloom 600W sleva

GIB Pure Bloom 600W nyní za ještě lepší cenu! Vylepšená květová výbojka GIB Lighting Pure Bloom Spectre HPS Xtreme Output 600W je velice výkonná a 100% německá sodíková výbojka s maximalizovanou hodnotou červeného spektra. Byla vyvinuta výhradně pro pěstování rostlin a zeleniny pod umělým osvětlením. Rostliny v období květu potřebují hlavně červenožluté světelné spektrum, proto je podíl modrého světla zcela minimalizován. Kvalitní sodíková výbojka Pure Bloom Spectre HPS Extreme Output podporuje tvorbu silných květů a kompaktních plodů. Jedna z nejkvalitnějších výbojek na trhu!

pure bloom 600w

SpectruM KING

Představujeme další celosvětově uznávanou společnost v LED osvětlení Spectrum KING. Spectrum King LED je průkopník technologie Full Spectrum LED Grow Lights. Specializuje na navrhování, výrobu a prodej profesionálních LED světelných zdrojů pro rychlerostoucí rostliny a skleníkové aplikace se zaměřením na cannabis průmysl. Spectrum King byl založen pěstiteli, kteří hledají řešení pro snížení spotřeby elektřiny, současně při vysokých výnosech rostlin. Společnost Spectrum King investuje do všech nejnovějších technologických trendů, spolu se skutečnými studiemi živých rostlin. Výrobní závod a sklad Spectrum King je umístěný v Kalifornii

sk 602

Adjust-A-Wings DEFENDER HELLION MEDIUM DE 750W/400V KIT

Novinka v nabídce Adjust-A-Wings DEFENDER HELLION MEDIUM DE 750W/400V KIT je profesionální sestava, která zaručuje všem pěstitelům maximální kvalitu díký svým komponentům a především dosáhnout těch nejlepších výsledků! Stále používáte 600W osvětlení? Získejte o 25% více světla s Adjust-A-Wings Hellion 750W digitálním předřadníkem, stínidlem a výbojkou v jednom. Možnost regulace předřadníku na 450W - 600W - 750W. Nejvhodnější PAR spektrum pro pěstování rostlin díky 400V technologi!

a wing hellion kit

KOUPIT

Stránka 1 z 3 - 21 položek celkem