Novinky

Secret Jardin Daisy set

Secret Jardin přichází s kompletními sety osvětlení HPS od 250W - 600W. Kruhové stínidla deštníkového tvaru Secret Jardin Daisy jsou vhodné pro všechny typy osvětlení MH, HPS, CMH, LED do výkonu 600W. Včetně tepelné ochrany proti přehřátí. Vše zabaleno v jedné krabici!

BioBizz Bio-pH

Novým členem rodiny Biobizz je BioBizz Bio-pH pro korekci hladiny pH v zálivce. Korekce pH organickou cestou zlepšuje množství živin, které jsou rostliny schopny vstřebat. Použitím pH produktů Biobizz nezabíjíte užitečné půdní organizmy a můžete je používat v období růstu i květu. BioBizz pro každého ekologa

                                             BioBizz Bio-pH-BioBizz Bio-pH+

Gorilla Grow Tent

Zařadili jsme do nabídky za akční ceny pěstební stany Gorrila Grow Tent. Stany Gorilla Grow Tent jsou nejvyšší, nejhrubší a nejsilnější stany, které kdy byly vyrobeny. Gorrila vymyslela stany, u kterých můžete zvýšit střechu stanu podle potřeby až o 30cm, takže Vaše rostliny mohou vyrůst ještě větší. Vyrobeno pro profesinály, kteří se spokojí jen s nejvyšší možnou kvalitou.

Canna Terra sleva

S blížící se outdoor sezónou jsme pro Vás slevnili hnojiva Canna Terra Vega a Canna Terra Flores v 5l kanistrech. Tyto velmi oblíbená hnojiva patří k tomu nejlepšímu co nabízíme a teď za ještě lepší cenu!

CANNA Terra Vega je kompletní profesionální živné hnojivo pro rychlerostoucí rostliny během růstové fáze, speciálně vyvinuté k pěstování v květináčích a zemině. Terra Vega zajišťuje silné květiny s dlouhými životně důležitými výhonky, má jednoduché použití, přímo se rozpouští ve vodě a je extrémně vhodná pro pěstování s automatickým zavlažováním. Pro indoor i outdoor.

CANNA Terra Flores je kompletní profesionální živné hnojivo pro rychlerostoucí rostliny během květové fáze, speciálně vyvinutý k pěstování v květináčích a zemině. Terra Flores podporuje produkci úrody a poskytuje každé květině její charakteristickou chuť. Terra Flores se snadno používá, přímo rozpouští a je extrémně vhodný pro pěstování s automatickými zavlažovacími. Pro vnitřní i venkovní pěstování.

4345

GIB Pure Bloom 600W sleva

GIB Pure Bloom 600W nyní za ještě lepší cenu! Vylepšená květová výbojka GIB Lighting Pure Bloom Spectre HPS Xtreme Output 600W je velice výkonná a 100% německá sodíková výbojka s maximalizovanou hodnotou červeného spektra. Byla vyvinuta výhradně pro pěstování rostlin a zeleniny pod umělým osvětlením. Rostliny v období květu potřebují hlavně červenožluté světelné spektrum, proto je podíl modrého světla zcela minimalizován. Kvalitní sodíková výbojka Pure Bloom Spectre HPS Extreme Output podporuje tvorbu silných květů a kompaktních plodů. Jedna z nejkvalitnějších výbojek na trhu!

pure bloom 600w

SpectruM KING

Představujeme další celosvětově uznávanou společnost v LED osvětlení Spectrum KING. Spectrum King LED je průkopník technologie Full Spectrum LED Grow Lights. Specializuje na navrhování, výrobu a prodej profesionálních LED světelných zdrojů pro rychlerostoucí rostliny a skleníkové aplikace se zaměřením na cannabis průmysl. Spectrum King byl založen pěstiteli, kteří hledají řešení pro snížení spotřeby elektřiny, současně při vysokých výnosech rostlin. Společnost Spectrum King investuje do všech nejnovějších technologických trendů, spolu se skutečnými studiemi živých rostlin. Výrobní závod a sklad Spectrum King je umístěný v Kalifornii

sk 602

Adjust-A-Wings DEFENDER HELLION MEDIUM DE 750W/400V KIT

Novinka v nabídce Adjust-A-Wings DEFENDER HELLION MEDIUM DE 750W/400V KIT je profesionální sestava, která zaručuje všem pěstitelům maximální kvalitu díký svým komponentům a především dosáhnout těch nejlepších výsledků! Stále používáte 600W osvětlení? Získejte o 25% více světla s Adjust-A-Wings Hellion 750W digitálním předřadníkem, stínidlem a výbojkou v jednom. Možnost regulace předřadníku na 450W - 600W - 750W. Nejvhodnější PAR spektrum pro pěstování rostlin díky 400V technologi!

a wing hellion kit

KOUPIT

KIND LED

Nově jsem pro Vás zařadili produkty společnsti KIND LED. KIND LED grow panely jsou nejdůležitějším světovým výrobcem svítidel s LED diodami. KIND LED konzultovala se stovkami profesionálních a hydroponických pěstitelů, aby pečlivě vyvíjeli a vyvíjeli své špičkové LED indor technologie, která od té doby přetvořily průmysl v osvětlení rostlin. KIND LED je široce považován za nejlepší vnitřní LED diody na trhu po celém světě. KIND LED Grow Lights se skládají z vysoce výkonných 5 nebo 3 wattových světelných diod s vlastním intenzivním 12 pásmovým spektrem, včetně infračervených a UV diod, které jsou určeny jak pro růstové, tak pro květové období.

KIND_L600_ON_1600x

KOUPIT

AKČNÍ CENY KVĚTOVÝCH BOOSTRŮ

Outdoor sezóna je v plném proudu a my jsme si pro Vás připravili speciální letní akci. Nejkvalitnější květové boostry v naší nabídce za ještě lepší ceny! Pokud chceš ze svojí sklizně vydolovat maximum kvality a chuti, tak checkuj tyto produkty!

ATAMI BLOOMBASTIC          BIOBIZZ TOPMAX          CANNA BOOST

bloombasticbiobizz-topmax-1-litrecanna boost

LUMii Black 600W digi kit

LUMii Black 600W digi kit je zvýhodněný komplet osvětlení plug&play složený z kvalitních výrobků LUMii Black - předřadník, výbojka HPS, reflektor s kabelem. Set stačí jen správně nainstalovat, k zapojení nepotřebujete žádné další kabely, vše je součástí setu. Cenově nejvýhodnějš 600W set z nabídky

lumii black 600w kit

KOUPIT

Stránka 1 z 2 - 18 položek celkem