Novinky

Adjust-A-Wings DEFENDER HELLION MEDIUM DE 750W/400V KIT

Novinka v nabídce Adjust-A-Wings DEFENDER HELLION MEDIUM DE 750W/400V KIT je profesionální sestava, která zaručuje všem pěstitelům maximální kvalitu díký svým komponentům a především dosáhnout těch nejlepších výsledků! Stále používáte 600W osvětlení? Získejte o 25% více světla s Adjust-A-Wings Hellion 750W digitálním předřadníkem, stínidlem a výbojkou v jednom. Možnost regulace předřadníku na 450W - 600W - 750W. Nejvhodnější PAR spektrum pro pěstování rostlin díky 400V technologi!

a wing hellion kit

KOUPIT

KIND LED

Nově jsem pro Vás zařadili produkty společnsti KIND LED. KIND LED grow panely jsou nejdůležitějším světovým výrobcem svítidel s LED diodami. KIND LED konzultovala se stovkami profesionálních a hydroponických pěstitelů, aby pečlivě vyvíjeli a vyvíjeli své špičkové LED indor technologie, která od té doby přetvořily průmysl v osvětlení rostlin. KIND LED je široce považován za nejlepší vnitřní LED diody na trhu po celém světě. KIND LED Grow Lights se skládají z vysoce výkonných 5 nebo 3 wattových světelných diod s vlastním intenzivním 12 pásmovým spektrem, včetně infračervených a UV diod, které jsou určeny jak pro růstové, tak pro květové období.

KIND_L600_ON_1600x

KOUPIT

AKČNÍ CENY KVĚTOVÝCH BOOSTRŮ

Outdoor sezóna je v plném proudu a my jsme si pro Vás připravili speciální letní akci. Nejkvalitnější květové boostry v naší nabídce za ještě lepší ceny! Pokud chceš ze svojí sklizně vydolovat maximum kvality a chuti, tak checkuj tyto produkty!

ATAMI BLOOMBASTIC          BIOBIZZ TOPMAX          CANNA BOOST

bloombasticbiobizz-topmax-1-litrecanna boost

LUMii Black 600W digi kit

LUMii Black 600W digi kit je zvýhodněný komplet osvětlení plug&play složený z kvalitních výrobků LUMii Black - předřadník, výbojka HPS, reflektor s kabelem. Set stačí jen správně nainstalovat, k zapojení nepotřebujete žádné další kabely, vše je součástí setu. Cenově nejvýhodnějš 600W set z nabídky

lumii black 600w kit

KOUPIT

Digitální KIT Lumatek CMH 315W

Hledáte 400W osvětlení? A chcete nejlepší možnou kvalitu, která vydrží řadu let? Tak to je pro vás tento digitální předřadník Lumatek CMH 315W s IEC konektorem a výbojkou Lumatek CMH 315W jasnou volbou. Technologie CMH produkuje více než 90% CRI (Index podání barev), což podporuje vyšší PAR hodnoty než tradiční osvětlení HID, MH nebo HPS. Produkuje také více UV-a a UV-b světla. Tichý a bezpečný provoz bez blikání výbojky je samozřejmostí. Pěstování s kitem CMH Lumatek 315W zajišťuje zdravé a bohaté sklizně. Nižší výhřevnost, více světla a optimální kontrola. Možnost regulace osvětlení 50% - 100%

lumatek cmh 315 vybojka

 

KOUPIT

POWDER FEEDING BOOSTER

Nově skladem Green House Seeds Powder feeding BOOSTER, který obsahuje dokonalou rovnováhu fosforu a draslíku, navíc také hořčík a stopové prvky. Vysoce kvalitní suroviny, použité v Booster PK+ jsou pro rostliny využitelné hned po první aplikaci. Je vyráběn v práškové formě, velice dobře rozpustný ve vodě. Společnost Green House Powder Feeding vyrábí sypká, ve vodě zcela rozpustná hnojiva. Jednoduchost je naše tajemství úspěchu!

powder feeding booster

 

KOUPIT

PLAGRON GREEN SENSATION

Akce s Plagron Green Sensation! Green Sensation je profesionální květový aktivátor a stimulátor, který se používá výhradně ve květové fázi rostlin v posledních 4 – 6 týdnech. Plagron Green Sensation zajišťuje vyšší výnosy, podporuje produkci cukrů a zvyšuje aktivní látky v úrodě! Je to jednoduché, stačí si zakoupit Plagron Green Sensation a na každé lahvi najdeš unikátní kód, který zadáš na greensensation.com a Plagron ti vrátí peníze na tvůj účet. Výše slevy se liší podle objemu lahve nebo se zaregistruj na greensensation.com a vyzvedni si u nás vzorek zdarma! 

 

KOUPIT

DIAMOND BOX

Pěstební stany od německé společnosti GIB Lightening. Předností těchto stanů je robustní vnější plášť, který eliminuje únik světla nebo vzduchu a vnitřní stříbrná fólie Mylar s vysokou odrazivostí. Samozřejmostí je snadný přístup pomocí předních dveří a dostatek otvorů pro kvalitní ventilaci uzavřeného prostoru. Nechybí ani vodotěsné dno boxu a síťky proti hmyzu, které ochrání rostliny před invazí nebezpečných škůdců. Všechny tyto stany za vynikající cenu!

      diamond box 80diamond box 120diamond box 120ediamond box 300

KOUPIT

BLUELAB

Vysoce kvalitní a spolehlivé měřící přístroje pH, EC a PPM od společnosti Bluelab pro přesné měření v živném roztoku. Při pěstování pod umělým osvětlením je potřeba měřit hodnotu PH a hodnotu hnojiv EC. Proto jsou již dnes měřící přístroje nedílnou součástí výbavy každého growera, který chce docílit těch nejlepších výsledků.   

METCOM                            MONGUA

 

KOUPIT

KLÍČIDLA SEMEN

Nově v nabídce prostředky pro Vaše ještě lepší a jistější vyklíčení semen

Plagron Seedboster Plus 10ml je účinný stimulátor klíčení. Seedbooster plus urychluje klíčení až o 40%, dodává živiny a enzymy a chrání rostlinu. Současně zvyšuje jejich odolnost proti chorobám a škůdcům. Plagron Seedbooster plus je vhodný do všech půdních mixů, kokosových substrátů a do všech závlahových systémů.

B.A.C. X-seed 10g je vynikající klíčidlo a posilovač zakořenění v prvním období růstu. X-seed je klíčidlo semínek plně rostlinného původu. Úspěšně se používá k péči o semínka několika druhů zeleniny (rajčata, paprika, lilek, petržel, okurky, zelí). Vhodný i pro semínka malých květin.Po 8 dnech po výsadbě rostliny používající X-seeds jsou o 300 – 400 % vyvinutější než ty, které nepoužily X-seeds

5311-1

KOUPIT

Stránka 1 z 2 - 12 položek celkem