Sunflower Bucker L

Neohodnoceno
 
  • 1 z 5
 

Bucking je velmi únavná práce, když se provádí ručně. Bucker L® činí celý proces automatizovaným, rychlým a efektivním.

Dostupnost Na dotaz
159 990 Kč    
Kód produktu 16236
Značka Sunflower Trimmer
Kategorie Sunflower Trimmer
 

S odolným tělem z nerezové oceli, výkonným motorem a kapacitou až 60 kg za hodinu Bucker L® urychluje proces předřezávání. Díry se čtyřmi různými průměry umožňují dokonale vytrhávat květy konopí různých velikostí - od masivních venkovních stonků až po drobné boční stonky. Dva rotující válce uvnitř poháněné silným motorem s výkonnou převodovkou poskytují dostatek výkonu při různých rychlostech. Zatímco stonky jsou na konci procesu shazovány, květiny jsou sbírány do koše nebo umístěny přímo na dopravník Conveyor IN®.

Díky pouze dvěma ovládacím tlačítkům a jednomu kulatému spínači je manipulace super snadná a bezpečná pro každého. Tento systém, poháněný vysoce kvalitním motorem, napomáhá hladkému pohybu květin během celého procesu ořezávání.

Bucker L® je umístěn na pracovní stanici s kolečky, díky čemuž je celý stroj plně přenosný. Jakmile není přenositelnost problémem, lze Bucker L® bezpečně umístit na jakýkoli plochý pracovní stůl. Celková hmotnost 45 kg dělá z Bucker L® robustní řešení pro profesionální pěstitele všech velikostí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: