Výbojky

Výbojky hrají spolu s kvalitním předřadníkem a stínidlem důležitou roli v dosažení co nejkrásnějších a největších rostlin. Pokud hledáte opravdovou kvalitu a nemůžete se rozhodnout, doporučujeme zaměřit se na výrobce GIB LIGHTING nebo LUMATEK. Ti jsou zárukou kvality a proto se snažíme mít všechny jejich výbojky skladem!

Růstové výbojky - vyzařují čistě modré spektrum pro co nejlepší růst rostlin a nesou označení MH (Metal-Halide).
Květové výbojky - vyzařují převážně červené spektrum pro co nejlepší květ rostlin a nesou označení HPS (High Preaseure Sodium)
DUAL výbojky - vyzařují červené světlo z cca 80% a modré z cca 20%. Tyto výbojky můžeme použít jak pro růstovou tak květovou fázi rostlin.

Regulace výbojek: Růstové výbojky se nikdy neregulují, poškodíte tím vyzařované spectrum a životnost výbojky. Květové výbojky regulovat můžete, ovšem zase se snižuje životnost výbojky. Vždy je lepší mít pro daný stupeň regulace výbojku se stejnou watáží.. 

Záruka: Na výbojky není poskytována jakákoliv zákonná záruka. Vyjma právnických subjektů, certifikovaných pěstitelů nebo skleníků. Jedná se o spotřební zboží, které je ne vždy provozováno na certifikovaných předřadnících a za podmínek doporučených výrobcem (vlhkost, teplota, předřadník, průřez vodičů). Záruka pro fyzické osoby se vztahuje pouze na odzkoušení, tzn přijde Vám nefunkční výbojka, je třeba toto ihned max. do 3 dnů ohlásit a zahájit reklamaci, rádi zašleme výbojku novou, na pozdější reklamace nelze brát zřetel.

 
449
349914493499
Značky
 

Stránka 1 z 2 - 57 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 57 položek celkem