Doprava

Ceník dopravy CZ
  Objednávky do 3000 Kč Objednávky nad 3000 Kč
  Převodem Dobírkou Převodem Dobírkou
PPL (30kg) 75 Kč 100 Kč Zdarma Zdarma
Zásilkovna (5kg) 50 Kč 75 Kč
Zdarma Zdarma
Ceník dopravy SK
  Objednávky do 120
Objednávky nad 120
  Převodem Dobírkou Převodem Dobírkou
PPL (30kg) 7 € Zdarma Zdarma
Zásilkovna (5kg) 4 5 €
Zdarma Zdarma

 

Substráty kvůli hmotnosti a balného zasíláme za zvýšenou sazbu 150Kč (Slovensko 8€) za jeden balík

PPL přepravní společnost

Zboží zasíláme přepravní společností PPL. Vaše objednávka bude doručena druhý den od vyexpedování, o všem Vás budeme informovat prostřednictvím emailu. Poté se Vám ozve samotný řidič z PPL. Váha jednoho balíku je maximálně 30kg pro ČR a 30kg pro Slovensko. Dopravu těžších a nadrozměrných objednávek překalkulujeme a zašleme emailem k odsouhlasení.

PPL Parceshop

PPL Parceshop je sítí výdejních míst. Jejich seznam naleznete zde. Tato výdejní místa se nachází po celé České republice. Podmínkou k vyzvednutí balíku zaplaceného převodem je předložení nějakého dokladu. U balíků na dobírku většinou výdejní místa PPL Parcelshopu vyžadují pouze zaplacení doběrečné částky. Max hmotnost jedné zásilky na PPL Parcelshop je 30 kg. Dopravu těžších objednávek překalkulujeme a zašleme emailem k odsouhlasení.

Zásilkovna

Zásilkovna je síť výdejních míst. Jejich seznam naleznete zde. Jakmile je zásilka připravena na vámi vybrané pobočce, přijde vám potvrzovací zpráva SMS. V rámci ní obdržíte heslo pro vyzvednutí zásilky, které nadiktujete obsluze výdejního místa. Pro výdej zboží vám postačí pouze znalost tohoto hesla. Platit můžete v hotovosti až ve chvíli převzetí zboží na výdejním místě. Zásilkovnou lze zasílat balíky o maximální hmotnosti 5 kg s max rozměrem jedné strany je 70cm. Možnost zaslat zásilkovnou balík do 10kg, cena balíku je 100kč bez dobírky.

Osobní odběr

Objednávku si můžete vyzvednout u nás osobně na prodejně Nejgrow.cz v Třinci. Vyčkejte na potvrzovací email, že je objednávka připravena k vyzvednutí.

Doprava do EU

Prostřednictvím PPL můžeme zaslat zboží prakticky po celé evropě, avšak ceny dopravy jsou vyšší než do ČR. Podle státu kde zasíláme se odvíjí cena. Budeme Vás kontaktovat a informovat o konkrétní částce. Možnost zaslat Zásilkovnou menší balíky za velmi příznivé ceny. Při zasílání do zahraničí vždy vyžadujeme platbu předem na účet, dobírka většinou není možn.