BioCanna Easy Starter kit

Neohodnoceno
 
  • 1 z 2
 

BioCanna Easy Starter kit je kompletní biologická sestava hnojiv pro celý pěstební cyklus. Užívání CANNA špičkových vyživovacích produktů pro rostliny je jednoduché, čisté a nepoškozuje životní prostředí.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Běžná cena 299 Kč
Ušetříte 50 Kč (–16 %)
249 Kč    
Kód produktu 16609
Značka BioCanna
Kategorie BioCanna
 

Stále více lidí chce pěstovat rostliny doma. Aby bylo pěstování snadné pro každého, BioCanna vyvinula EasyBox: perfektní sadu pro začátečníky.

Hnojiva BIOCANNA jsou určena pro půdní směsi a zeminu. Využijete je pro pěstování v interiéru i exteriéru. Starter Kit obsahuje vše, co potřebujete k dosažení fantastických výsledků. Aby bylo pěstování co nejjednodušší, obsahuje BioCanna Easybox pouze dvě lahve:

Biocanna Starterkit obsahuje:

CANNA Bio Vega 250ml - Čistě přírodní rostlinné hnojivo typu NPK bohaté na organicky vázaný dusík, který rostlina snadno a přímo vstřebává. Hnojivo je určené především pro půdu a půdní substráty pro rostliny ve fázi růstu. Pro indoor i outdoor.

CANNA Bio Flores 250ml - Čistě přírodní rostlinné hnojivo typu NPK obohacené o chmelový extrakt. Optimální poměr základních složek je určený pro rostliny v květu. Vhodné pro pěstitele na půdě a půdních substrátech. Canna biořada je vyráběná pomoocí fermentací samotných rostlin, takže je opravdu 100 % přírodní.

Před použitím důkladně protřepejte

Zřeďte přibližně 40 ml koncentrátu v 10 litrech vody (poměr 1:250).

V závislosti na velikosti rostliny a květináče aplikujte jednou až třikrát týdně.

Zředěný živný roztok není třeba pH upravovat

Namíchaný roztok spotřebujte do 24 hodin.

DÁVKOVACÍ SCHÉMA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: