Gruzie Gudauri

Chceš navštívit Gruzii? Nabízíme ubytování v lyžařském středisku Gudauri!

GUDAURI je vysoko položené středisko zimních sportů v pohoří Velkého Kavkazu. Gudauri se nachází v oblasti Kazbegi, 120km od Tbilisi a je největším lyžařským střediskem Gruzie. Je umístěno v nadmořské výšce 1990 - 3279m a lyžařská sezóna zde trvá od půlky prosince do půlky dubna. Areál nabízí komfortní lyžování na 80km denně upravovaných sjezdovkách a lyžaře hlavně láká svými freeridovými terény. Infrastruktura střediska je na úrovni dnešní doby a ceny skipasů jsou oproti Alp za velice příznivé ceny

Do Gruzie se dá z ČR dostat několika leteckými způsoby. Jedním z nejlevnější je s leteckou společností WIZZAIR z polských Katowic do Kutaisi. Cesta z Kutaisi do Gudauri je dlouhá okolo 5 hodin a doporučujeme využít službu GEORGIAN BUS, který zařídí odvoz z letiště až před ubytování za pár korun. Dalším způsobem je se společností GEORGIAN AIRWAYS, která létá z Prahy do Tbilisi. Z Tbilisi je to do Gudauri už jen necelé 2 hodiny cesty. Z obou letišť zařizují převoz také služby střediska GUDAURI TRANSFER.

Ubytování v Gudauri

VISTA GUDAURI je novostavba a odpovídá všem evropským standardům. Apartmánový dům se nachází ve výšce 2170m a je vzdálen 100m od nejbližší sedačkové lanovkyKaždý apartmán je vybaven vlastním balkónem, zařízenou kuchyňkou, koupelnou se sprchovým koutem a WC. Restaurace a půjčovna ski vybavení se nachází v budově a mnoho dalších je poblíž. Nejbližší obchod je vzdálen 150m od ubytování.

Apartmány s kapacitou pro 3 osoby (31m²) a 4 osoby (41m²). Cena 25/osoba noc

Pro více informací pište na info@nejgrow.cz nebo volejte +420 728 766 588