Gruzie Gudauri

Chceš navštívit Gruzii? Nabízíme ubytování v lyžařském středisku Gudauri!

GUDAURI je mladé a rychle se rozvíjející středisko zimních sportů. Gudauri se nachází v oblasti Kazbegi, 120km od Tbilisi a je největším lyžařským střediskem Gruzie. Je umístěno v nadmořské výšce 1990 - 3279m a lyžařská sezóna zde trvá od půlky prosince do půlky dubna. Areál nabízí komfortní lyžování na 70km denně upravovaných sjezdovkách a lyžaře hlavně láká svými freeridovými terény. Infrastruktura střediska je na úrovni dnešní doby a ceny skipassů jsou oproti Alp za velice příznivé ceny.

Do Gruzie se z ČR dá dostat několika leteckými způsoby. Jedním je se společností GEORGIAN AIRWAYS, která létá z Prahy do Tbilisi. Z Tbilisi je to do Gudauri už jen necelé 2 hodiny cesty. Další způsob je s nízkonákladovou leteckou společností WIZZAIR z polských Katowic do Kutaisi. Cesta z Kutaisi do Gudauri je dlouhá okolo 5 hodin a doporučujeme využít službu GEORGIAN BUS, který zařídí odvoz z letiště až před ubytování za pár korun. Další možnost přesunu z obou letišť zařizují služby střediska GUDAURI TRANSFER.  

Léto v Gudauri

Gudauri svou polohou nabízí spoustu aktivit i v letní sezóně. Vydejte se na trek po místních horách nebo pro náročnější půl hodiny vzdálený Mt. Kazbek s výškou 5033m. Kazbek je vyhaslá sopka, která se tyčí nad městem Stepancminda a je součástí pohoří Velký Kavkaz. Je to třetí nejvyšší hora Gruzie a sedmá nejvyšší hora Kavkazu. Pod horou Mt.Kazbek se nachází Gergeti Trinity Church, který stojí za navštívení. Pro ty, kteří mají rádi památky doporučujeme navštívit starobylé lázeňské město Tbilisi.

 Ubytování v Gudauri

Vista Gudauri je novostavba a odpovídá všem evropským standardům. Každý apartmán je vybaven vlastním balkónem, zařízenou kuchyňkou, koupelnou se sprchovým koutem a WC. Apartmánový dům se nachází ve výšce 2170m a je vzdálen 100m od nejbližší sedačkové lanovky. Apartmány s kapacitou pro 3 osoby (31m²) a 4 osoby (41m²). Cena za osobu / noc je 25€

Pro více informací pište na info@nejgrow.cz nebo volejte +420 728 766 588