Gruzie ubytování

Chceš navštívit Gruzii? Nabízíme ubytování v lyžařském středisku Gudauri!

GUDAURI je mladé a rychle se rozvíjející středisko zimních sportů. Gudauri se nachází v oblasti Kazbegi, 120km od Tbilisi a je největším lyžařským střediskem Gruzie. Je umístěno v nadmořské výšce 1990 - 3279m a lyžařská sezóna zde trvá od půlky prosince do půlky dubna. Areál nabízí komfortní lyžování na 70km denně upravovaných sjezdovkách a lyžaře hlavně láká svýmí freeridovými terény. Infrastruktura střediska je na úrovni dnešní doby a ceny skipassů jsou oproti Alp za velice příznivé ceny.

Do Gruzie se z ČR dá dostat dvěmi hlavními leteckými způsoby. Prvním je s gruzinskou společností GEORGIAN AIRWAYS, která létá z Prahy do Tbilisi. Cena zpátečního letu se pohybuje okolo 250€ i s boardbagem. Výhodou je, že z Tbilisi je to do Gudauri už jen necelé 2 hodiny cesty. Druhý způsob je z polských Katowic do Kutaisi s nízkonákladovou leteckou společností WIZZAIR. Zpáteční letenky se pohybují okolo 80€ a s boardbagem okolo 140€. Z Kutaisi je cesta do Gudauri dlouhá okolo 5 hodin a doporučujeme využít službu GEORGIAN BUS, který zařídí odvoz z letiště až před ubytování za pouhých 15€. Další možnost přesunu z obou letišť zařizují služby střediska GUDAURI TRANSFER.  

Léto v Gudauri

Lyžařské středisko Gudauri svou polohou nabízí spoustu aktivit i v letní sezóně. Vydejte se na nějaký trek po místních horách ve středisku nebo pro náročnější půl hodiny vzdálený Mt. Kazbek s výškou 5033m. Kazbek je vyhaslá sopka, která se tyčí nad městem Stepancminda a je součástí pohoří Velký Kavkaz. Je to třetí nejvyšší hora Gruzie a sedmá nejvyšší hora Kavkazu. Kousek pod horou Mt.Kazbek se nachází Gergeti Trinity Church, který určitě stojí za navštívení nebo si zajeďte do hlavního lázeňského města Tbilisi.

 Ubytování v Gudauri

Vista Gudauri je novostavba a odpovídá všem evropským standartům. Každý apartmán je vybaven vlastním balkónem, zařízenou kuchyňkou, koupelnou se sprchovým koutem a WC. Apartmánový dům se nachází ve výšce 2170m a je vzdálen 100m od nejbližší sedačkové lanovky. Apartmány s kapacitou pro 3 osoby (31m²) a 4 osoby (41m²).

Pro rezervace pište na info@nejgrow.cz nebo volejte +420 728 766 588

Cena za osobu / noc 25€