Canna Cannaboost 500ml

Neohodnoceno
 
Akce Efekt lupa
 

CANNABOOST je velice silný květový stimulátor, speciálně vyvinut pro rychle rostoucí rostliny. Zlepšuje kvalitu a sklizeň. CANNABOOST stimuluje vývoj rostlin od počátku květu a to dělá plody plnější než obvykle. Z toho plynou homogenní sklizně, protože plody zrají postupně. CANNABOOST nejen že garantuje vyšší sklizně, ale také lepší chuť. Vhodný pro všechny typy zemin, substrátů i hydroponické pěstování

Dostupnost Momentálně nedostupné
Běžná cena 999 Kč
Ušetříte 50 Kč (–5 %)
949 Kč    
Kód produktu 9540
Značka Canna
Kategorie Canna
 

CANNABOOST je velice silný květový stimulátor, speciálně vyvinut pro rychle rostoucí rostliny. Zlepšuje kvalitu a sklizeň. CANNABOOST stimuluje vývoj rostlin od počátku květu a to dělá plody plnější než obvykle. Z toho plynou homogenní sklizně, protože plody zrají postupně. CANNABOOST nejen že garantuje vyšší sklizně, ale také lepší chuť. Vhodný pro všechny typy zemin, substrátů i hydroponické pěstování

CANNABOOST je univerzální stimulátor květu, to znamená, že může být používán v každém pěstícím systému. Může být také použit i jako sprej na listy. Výhoda je v tom, že rostlina může absorbovat kvetoucí stimulátor přímo pomocí listů. 

CANNABOOST je přísada, která zvyšuje rostlinnou fotosyntézu. Tato přísada zajišťuje, že ovoce roste mnohem rychleji. Takže dostupnost živin je velmi důležitá pro dosáhnutí optimálních výsledků. CANNA dávkování garantuje dostupnost všech živin. Přestože lepších výsledků se může dosáhnout, jestliže se použije spolu s PK 13/14. To je tím, že PK 13/14 poskytuje rostlině extra rostlinné prvky navíc, zatímco CANNABOOST zajišťuje, že rostlina má energii, aby byla schopná využít těchto prvků.

Stejně tak jako kvetoucí stimulátory, které zajišťují, že rostlina zraje k plnému potenciálu, CANNABOOST také obsahuje přírodní kvetoucí regulátory, které lépe roznášejí jak kvetoucí stimulátory v urychlovači samotném, tak kvetoucí látky a energie, které jsou přirozeně obsažené v rostlině. To umožňuje plodům vyvíjet se více jednotně a zrát do plného potenciálu. Díky vylepšené regulaci energie má rostlina také dostatečnou energii, aby se mohla bránit jakýmkoliv patogenům. Jestliže energie chybí tam, kde je potřeba, potom nemoci zaútočí právě v tento okamžik a to může být katastrofa pro sklizeň. Vaše rostliny budou zdravější, silnější méně náchylné na nemoci a nákazy.

V dnešní době není dobrá sklizeň hodnocena jen v kilogramech. Kvalita a chuť hrají důležitou roli. CANNABOOST negarantuje jen vyšší sklizně, ale také excelentní chuť. Zvýšením fotosyntézy se výrazně zvýší produkce cukru v plodech. To nám poskytuje sladší chuť a způsobuje produkci přírodních příchutí ve vyšších koncentracích. Úroda bude více homogenní díky postupnému zrání.

 • Láhev před použitím protřepte
 • Rozpusťte 20ml koncentrátu v 10ti litrech vody od počátku kvetení. Pro extra sílu 40ml na 10l vody
 • Přidejte do živného roztoku alespoň 1x týdně; nejvhodněji při každém zalévání
 • Neužívejte s produkty obsahujícími hydrogen peroxid (H202)
 • Přehnojení má negativní účinek na substrát, rostlinu a přírodu všeobecně
 • Skladujte dobře uzavřené na chladu-vzdorném místě 
 • Udržujte mimo dosah dětí

  CANNA pracuje pouze s vysoce kvalitními nutrienty a cheláty, které jsou bezprostředně a kompletně dostupné pro rostlinu.
  Láhev je vyrobena z Polyethylenu (PVC a bez Kadmia), lehce podléhající rozpadu a recyklovatelný plast.


DÁVKOVACÍ SCHÉMA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: