Great White One 113g - Mykorhiza granule

Neohodnoceno
 
 

Great White One je mykorhizní přípravek obsahující jeden silný druh prospěšné houby. Toto činidlo lze použít v půdě a kokosu, poskytuje optimální prostředí pro vývoj půdních mikroorganismů. Jediný kmen této houby snižuje náklady ale poskytuje vysoký výnos!

Dostupnost Momentálně nedostupné
Běžná cena 349 Kč
Ušetříte 50 Kč (–14 %)
299 Kč    
Kód produktu 14467
Kategorie Obohacovače půdy
 

Great White One je mykorhizní přípravek obsahující jeden silný druh prospěšné houby. Toto činidlo lze použít v půdě a kokosu, poskytuje optimální prostředí pro vývoj půdních mikroorganismů. Jediný kmen této houby snižuje náklady ale poskytuje vysoký výnos! Kmen intraradice Glomus použitý v tomto produktu byl speciálně vybrán pro jeho nejlepší výsledky při pěstování. Díky certifikaci OMRI a OIM je Great White Granular One dokonalým doplňkem jakékoli organické výsadbové směsi.

Dávkování:

Příprava substrátu: max. 150 g na 50 litrů zeminy / kokosu.

Přesazení rostlin: max. 7 g na 1l půdy / kokosu (v závislosti na velikosti květináče), vytvořte otvor, do kterého vložte mladou rostlinu a poté do ní rovnoměrně nasypte přiměřené množství.

Pokud jste před přesazením a přípravou substrátu nepoužili mykorhizu Great White Granular One, můžete ji použít s rostlinou, která již roste na místě určení. Stačí jemně udělat kolem takové rostliny několik děr a nalít max. 5 g granulí Great White, aby byl přípravek v kontaktu s kořenovým systémem. Použití více než doporučeného množství nepoškodí vaše rostliny.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: