Stínidlo Sun System Epic AIR-COOLED - Ø200mm

Neohodnoceno
 
  • 1 z 6
 

Sun System Epic AIR-COOLED - Ø200mm je největší vzduchem chlazené stínidlo na světě. Hlavní přednost je reflexní komora tvořena nejkvalitnějším leštěným hliníkem německé výroby, který odráží 98% světelného toku

Dostupnost Na objednávku
11 999 Kč    
Kód produktu 9187
Značka Sun System
Kategorie Sun System
 

Sun System Epic AIR-COOLED - Ø200mm je největší vzduchem chlazené stínidlo na světě. Hlavní přednost je reflexní komora tvořena nejkvalitnějším leštěným hliníkem německé výroby, který odráží 98% světelného toku. Bezpečnost výměny zdroje zajišťuje systém „Swing and Stop“ pomocí ocelového lanka a šroubů, které při otevírání a zavírání vždy udrží sklo na svém místě v bezpečné poloze. U tohoto modelu byly také posíleny těsnící spoje. Příruba k připojení vzduchového potrubí je 200mm široká.

Tohle stínidlo je vhodné zejména pro lampy o výkonu 1000W, ovšem lampou s nižším výkonem nemůžete nic zkazit. Jestli-že potřebujete jedním zdrojem osvítit rovnoměrně a efektivně co největší plochu, tak Epic je ta správná volba.

Délka : 114cm
Šířka : 84cm
Výška : 29cm

Reflektory SunSystem jsou ty nejlepší reflektory s chlazením na světě. Žádný podobný výrobek nebo lépe řečeno pokus o napodobení se jim nevyrovná v ničem. Dejte sbohem nebo ještě lépe, ani neuvažujte o nákupu napodobenin jako Sputnik a další podobné pokusy.

Výrobce těchto bezchybných reflektorů dodává tyto výrobky mimo jiné i firmě NASA. Na orbitu jsou používány na výrobu potravin, zeleniny pro kosmonauty. A to myslím mluví za vše.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: