Sunflower Dry Trimmer

Neohodnoceno
 
  • 1 z 6
 

Dry Trimmer ® byl navržen pro profesionální velkoobjemové pěstitele, kteří potřebují specializované a vysoce účinné řešení pro suché ořezávání. Speciální řešení pro profesionální pěstitele.

Dostupnost Na dotaz
359 990 Kč    
Kód produktu 16230
Značka Sunflower Trimmer
Kategorie Sunflower Trimmer
 

Plně automatizované zařízení pro suché ořezávání s kapacitou až 30 kg za hodinu přináší skutečnou efektivitu do sklizňových postupů. Květy konopí se nakládají přímo do nerezového tumbleru, kde se ořezávají. Pohár o průměru 400 mm poskytuje dostatečnou kapacitu pro typický malý nebo středně velký objem výroby. Ostrý řezný list z odolného potravinářského plastu dělá ořezávání. Odpadní materiály jako listy a stonky se shromažďují ve třech zásuvkových boxech pod sklenicí.

Samotný stroj lze na stojanu horizontálně naklonit. Díky tomu je obsluha pohodlná a snadná. Konec sklenice lze zakrýt odnímatelným průhledným víčkem, které zabraňuje vysypání poupat a umožňuje snadnou kontrolu procesu zastřihování. Dry Trimmer je specializované řešení pro zastřihování ve velkém měřítku. Díky velkému bubnu a řezacímu systému optimalizovanému pro suché ořezávání je tento stroj navržen pro velké výrobce, aby rychle a bez námahy dosahovali nejlepších výsledků suchého ořezávání.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: