Zvlhčovač HUMIPRO 4L

Neohodnoceno
 
  • 1 z 5
 

Ultrazvukový zvlhovač pro udržení optimální vlhkosti v pěstební místnosti. Vhodné jak pro floru tak i pro faunu. Automatické vypnutí při spotřebování vody ze zásobníku. Voda je pomocí ultrazvukového oscilátoru měněna na mikrokapičky - tzn. mlžinu. Ta je následně vyfukována jako jasně viditelná pára.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Běžná cena 1 499 Kč
Ušetříte 100 Kč (–6 %)
1 399 Kč    
Kód produktu 9900
Kategorie Zvlhčovače
 

HumiPro 4l je ultrazvukový zvlhčovač s automatickou regulací výkonu a možností dálkového ovládaní. Dvojitá tryska se otáčí v rozpětí 360 stupňů. Pokud nastavíte vlhkost na 70%, a tato hodnota je překročena, zvlhčovač sníží svůj výkon, dokud nebude vlhkost 70%.

O zvlhčovač je NUTNÉ se správně starat a pravidelně jej čistit. V období mimo provoz je vhodné ji ponechat ve vlhkém prostředí, předejde se tak zaschnutí a možnému zalepení vápencem z vody. Nejlepší je používat pro zvlhčování destilovanou nebo osmotickou vodu. Udržujte zvlhčovačku čistou a pravidelně čistěte od vodního kamene. Čím méně nečistot ve vodě, tím lepší funkčnost a delší životnost. Na zavápněný a tím pádem nefunkční produkt není možné uplatňovat reklamaci. Není to vada výrobku, ale použité vody.

Nezávislý provoz 24 hodin

Rozměry 16x16x31,5cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: